ارزش تصفیه فاضلاب در محل

فاضلاب صنعتی یکی از مواردی است که باید به دقت مدیریت شود. یک گزینه برای آن تخلیه فاضلاب به تصفیه خانه شهری است ، اما این کار هزینه های قابل توجهی نیز به همراه دارد. گزینه دیگر – که اغلب مطلوب تر است – تصفیه فاضلاب در محل است.

دلایل سرمایه گذاری در ساخت تاسیسات تصفیه فاضلاب در محل

با مقررات زیست محیطی مطابقت خواهد داشت

مسلماً یکی از بزرگترین انگیزه های فعالان صنعتی برای سرمایه گذاری در ساخت تاتسیسات تصفیه فاضلاب در محل ، انطباق با محیط زیست و قوانین آن است.

قوانین تخلیه پساب از اقدامات ضروری حفاظت از محیط زیست است که برای تمیز نگه داشتن منابع آب شیرین در جهان طراحی شده است.

آینده محیط زیست ما به این بستگی دارد ، و این قوانین توضیح می دهد که چرا مجازات سختگیرانه تری برای دفع نامناسب وضع می شود.

با سرمایه گذاری در فناوری و ساخت تصفیه فاضلاب در محل ، پردازنده ها می توانند مقررات فزاینده ای را رعایت کنند کنترل بیشتری بر ردپای محیطی خود داشته باشند.


درمورد تصفیه فاضلاب صنعتی بیشتر بدانیم


هزینه های دفع فاضلاب به حداقل می‌رسد

ساخت و نصب پکیج تصفیه فاضلاب در محل می تواند هزینه های اضافی را برای ارسال فاضلاب تصفیه نشده به تصفیه خانه دیگر کاهش دهد یا حتی از بین ببرد.

حتماً مشوق ها و ابتکارات دولت را که ممکن است در جبران هزینه اولیه ساخت و نصب پکیج تصفیه فاضلاب کمک کند ، بررسی کنید.

این تحقیق اغلب به معنای واقعی کلمه جواب می دهد.


در مورد پکیج تصفیه فاضلاب بیشتر بدانیم


همگام با افزایش تولید

یک سیستم تصفیه فاضلاب در کارخانه را قادر می سازد تا جریان آب و فاضلاب اضافی را با سهولت کنترل کند و به رشد کامل پتانسیل کسب و کارها کمک کند.

خواه با رعایت تقاضای بازار برای محصولات موجود و یا معرفی یک خط تولید جدید ، یک سیستم تصفیه فاضلاب در محل به پردازنده ها این امکان را می دهد تا با تغییر کارخانه با گذشت زمان و بدون هزینه های بیشتر توسط شهر ، نیازهای پساب را برآورده کنند.

هزینه های حمل و نقل را کاهش می‌دهد

در بعضی موارد ، شهرداری ها به راحتی قادر به ترکیب یا میزان پساب کارخانه های صنعتی نیستند. سایر مواقع ، کارخانه های تولیدی در مناطق بسیار دور و بدون دسترسی آسان به تصفیه خانه محلی شهرداری ساخته می شوند.

برخی از کارخانه ها چاره ای جز حمل و نقل فاضلاب خود در مسافت های طولانی ندارند. با انتخاب محلول تصفیه سفارشی ، کارخانه شما می تواند بدون هزینه حمل و نقل ، حتی به تصفیه فاضلاب های سخت بپردازد.

مسئولیت پذیری شما را نشان می‌دهد

امروزه مصرف کنندگان به احتمال زیاد محصولاتی را که با استفاده از روش های پایدار تولید شده اند ، از جمله مدیریت مسئولانه فاضلاب ، خریداری می کنند.

با سرمایه گذاری در زمینه تصفیه فاضلاب در محل ، نیروگاه شما می تواند درک عمومی شرکت را بهبود بخشد و به سمت اهداف پایداری داخلی پیشرفت کند.

بازیابی منابع ارزشمند

از فناوری تصفیه فضلاب در محل می توان برای بازیابی منابع با ارزش مانند آب تمیز ، برق و یا گرما و مواد مغذی از فاضلاب استفاده کرد.

سرمایه گذاری در بازیافت آب و انرژی می تواند یک کارخانه را به رغم حوادث غیرمترقبه مانند خشکسالی و قطعی برق ، به بهره برداری و تولید محصولات برساند.

به طور خلاصه ، کارخانه های صنعتی می توانند از سرمایه گذاری در فناوری روز بهره مند شوند و سیستم های تصفیه فاضلاب صحیح در محل می توانند به کارخانه های فرآوری با کار کمتر کمک کنند.

برای تعیین بهترین راه حل و پکیج تصفیه فاضلاب برای تأسیسات و کارخانه خود ، حتماً از یک مشاور تصفیه فاضلاب مشاوره بگیرید.

کارشناسان شرکت کلرآب آماده‌اند تا با تخصص شخصی و یک راه حل سفارشی به نیازهای منحصر به فرد کارخانه شما پاسخ دهند.

نوشته شده توسط: eBgroup

۱ thought on “ارزش تصفیه فاضلاب در محل

  1. تصفیه فاضلاب در محل خیلی کمک می کند که به هزینه های دفع فاضلاب به حداقل برسد‌.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *