U.V

طبیعی ترین شکل ضدعفونی کردن در طبیعت توسط نور خورشید انجام میشود. همه موجودات ذره بینی (باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها، انگلها) نسبت به نور ماورای بنفش موجود در اشعه خورشید حساس بوده و به سرعت از بین می روند.

مدلهای قابل سفارش

۱ – برای هوا و فضای روی حوضچه ها و کانال های آب نوع یک لامپی ، دو لامپی با بدنه استیل ، ترانس ایزوله ، بدون چشمک .
۲  – برای قرار گرفتن در داخل آب و مایعات (شفاف یا نیمه شفاف) بصورت شناور، نوع یک لامپی، دو لامپی با بدنه سبز، پرتابل توسط نفر، ترانس ایزوله، بدون چشمک.
۳ – امکانات اختیاری: آژیر روشن بودن دستگاه ۰ تایمر هفتگی و ۲۴ ساعته – فتوسل ایمنی برای روشن شدن دستگاه در شب تاثیر نور ماورای بنفش در تاریکی روی برخی از موجودات ذره بینی، موثرتر است.

سیستم ازن ژنراتور و دستگاه اکسیژن ساز :

مجموعه ازن ژنراتور های تولیدی شرکت فرانسه از تکنولوژی روز دنیا یعنی تخلیه هاله ایCorona   Discharge بهره می‌برند بنابراین نیاز به ماده مصرفی دیگر نظیر لامپ UV ندارد .
• در این روش تولید ازن مبتنی بر فرکانس بالا High Frequency)) می باشد که نیاز به انرژی را حداقل می سازد و مصرف آن را کاهش می دهد .
• سیستم خنک کاری این دستگاه ها ، روش نوین است که خنک کاری تنها با استفاده از هوا می باشد . این امر سبب گشته معایب خنک کاری با آب نظیر مصرف بسیار بالای آب ، عدم باز کردن شیر آب و نهایتا سوختن دستگاه ها حذف شده و در نتیجه ایمنی دستگاه بسیار بالا رفته است.
• وجود سیستم های امنیتی پیشرفته نظیر کنترل از راه دور ، سیستم Back Up داخلی ، سیستم هشدار دهنده دیداری و شنیداری ، سیستم کنترل دما و فیوزهای کنترل کارکرد دستگاه باعث می شود در صورت بروز خطا از جانب مصرف کننده دستگاه از خطر خرابی مصون بماند .